تبلیغات
پیچ های دنیا
پیچ های دنیا
بگو یا علی تا بمونیم تا آخر یار سید علی یا علی مدد 
نویسندگان
نظر سنجی
کدام دعا را بیشتر از همه دوست دارید؟لینک دوستان


دل را ز شرار عشق سوزاند علی(ع)

یک عمر غریب شهر خود ماند علی(ع)
وقتی که شکافت فرق او در محراب
گفتند مگر نماز می خواند علی(ع)

سلام به کلبه ی کوچیک من خوش اومدید


وقتی  بلند می شیم تا رکعت بعدی نمازو بخونیم میگیم بحول الله و قوتهی اقوم و اقعد با قدرت توئه که از جا بلند میشم و می شینم

وقتی کسی به ما پولیو میده در قبال کاری که من براش انجام میدم من نمی تونم پولو بگیرم و برای کس دیگه ای کار کنم و اگر این کارو کنم وجدان من ناراحته که این پولو در قبال این می گیرم که فلان کارو انجام بدم برای فلانی اما من پولو از این بنده ی خدا گرفتم و برای کسی کار می کنم که هیچ پولی به من نداده.
توان و قدرت بلند شدن و نشستمونو از خدا می گیریم اینکه نفس می کشیم همش به خاطر لطف و محبت اونه پس چرا گاهی برای شیطان و گاهی بر ای نفس قدم بر میداریم در حالیکه شیطان قدرتی به ما نداد نفس ما رو از پا انداخت و خدا قدرت و توان بلند شدن و نشستنو داد پس جرا برای خدا کار نمی کنیم؟ پس چرا بلند شدنمون برای خدا نیست؟ پس چرا نشستمون برای خدا نیست؟ می شینیم نه اینکه مشکلی از خلق خدا بر طرف کنیم می شینیم برای غیبت شنیدن می شینیم برای بدگویی دیگران بلند نمی شیم تا برای خدا به فقیری کمک کنیم بلند می شیم تا برای منت گذاشتن به سر اون فقیر کمک کنیم.
وقتی توان نشستن و بلند شدنو از او می گیریم پس وجدان ما قطعاً ناراحت میشه برای دیگری کاری کنیم پس در توبه برای هممون بازه توبه برای موقع هایی که قدرت بلند شدنو از او گرفتیم ولی کار برای غیر او کردیم قدرت توبه برای همه ی مواقعی که قدرت نشستنو از او گرفتیم ولی کار برای غیر او کردیم و شکر کنیم خدای کریمو برای مواقعی که قدرت بلند شدنو به ما داد و توفیق کار برای خود کردنو هم به ما داد و شکر کنیم خدا رو برای مواقعی که قدرت نشستنو به ما داد و توفیق کار برای خود کردنو هم به ما داد.

بحول الله و قوتهی اقوم و اقعد

اگه شب های قدر نتونسم پستی بزارم منو فراموش نکنید که خیلی خیلی محتاج دعا هستم دعام کنید که اگه می نویسم برای خدا باشه اگه راه میرم برای خدا باشه اگه کار می کنم برای خدا باشه می شینم فقط برای او باشه بلند میشم فقط فقط برای او باشه که بدون او هیچ توانی ندارم.

بگو یا علی تا بمونیم تا آخر یار سید علی یا علی مدد

[ شنبه 13 تیر 1394 ] [ 13:59 ] [ حدیثه ]
.: Weblog Themes By themzha :.

درباره وبلاگ


جهت دیدن شش گوشه دلم تاب ندارد
نگهم خواب ندارد
قلمم گوشه ی دفتر
غزل ناب ندارد
همه گویند به انگشت اشاره مگر این عاشق دیوانه دلسوخته ارباب ندارد ؟
تو کجایی ؟
شده ام باز هوایی
چه شود جمعه ی این هفته بیایی ؟
به جمالت… به جلالت… دل ما را بربایی…

آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
امکانات وب

كد موسیقی برای وبلاگ

ابزار متحرك زیباسازی وبلاگ

كد پرواز پرنده در وبلاگ