تبلیغات
پیچ های دنیا
پیچ های دنیا
بگو یا علی تا بمونیم تا آخر یار سید علی یا علی مدد 
نویسندگان
نظر سنجی
کدام دعا را بیشتر از همه دوست دارید؟لینک دوستان


سلام به کلبه ی کوچیک من خوش اومدید

قبل از اینکه پستمو بنویسم این شعرو که شاید بی ربط به پست هم نباشه برای دانلود اینجا میزارم

لطفا روی چشم همه کائنات سوی عنایت علی    راست کلیک کنید save link as رو بزنید و این شعر زیبا رو دانلود کنید

این کدو برادر بزرگوارمون آقای محمد حسنی لطف کردن و به ما دادن اگر دوست دارید که با سایت ایشون آشنا بشید اینجا کلیک کنید


خب بریم سر پست  ما بچه به اصطلاح مذهبی ها یه مشکلی که داریم اینه که زود جوش میاریم و هر کس کوچکترین اشتباهی هم کرده باشه زودی عصبانی میشیم و گاهی هر چی که نباید بهش می چسبونیم من خودم از همه بیشتر این مشکلو دارم میگم شاید بین شما هم مبتلا به داشته باشه پس از اینجا به بعد برای خودم میگم شما فقط گوش بدین ببینید شما هم اینجوری هستید آیا؟
من گاهی ماجرای حضرت موسی و شبانو فراموش می کنم به هیچ کس توهین نمی کنما در مثلم مناقشه نیست منظورم چیز دیگه ایه منظورم طرز حرف زدن هر بنده با خدای خودشه ممکنه هر کس با خدای خودش به یه شکل حرف بزنه با امام خودش به یک شکل حرف بزنه از سختی ها و مشکلات دنیا شکایتشو به یه شکل پیش خدا یا ائمه ببره کار ندارم که حالا کدوم اون شکلا درسته کدوم غلط چون احساس می کنم من در حد تشخیص این مسأله نیستم ولی گاهی برام پیش اومده که اطرافیان درباره ی خدا یه چیزی گفتن منظورم اینه که یه وصفی از خدا گفتن بعدش من با یه حالت جدی گفتم استغفرالله سبحان الله بعد اطرافیانم عصبانی و ناراحت شدن و گفتن باشه بابا جمع کن فکر کردی فقط تویی که خدا رو می پرستی و بلدی که سبحان الله؟ واقعاً هم همینه ممکنه یه نفر یه حرفی بزنه به این معنی نیست که اون مثلاً نمی دونه که خدا پاک و منزهه یا گاهی از اون بدتر به این معنی نیست که اون خدا رو بنده نیست گاهی یادم میره که خدا تو اون ماجرا به حضرت موسی علیه السلام وحی نازل کرد که تو به چه حقی با بنده ی من اینجوری حرف زدی به قول شاعر تو برای وصل کردن آمدی نی برای فصل کردن آمدی خدا به پیامبرش اینجوری می گفت من و اونایی که مثل من هستند دیگه کلامون پس معرکه است,
 گاهی یادم میره عیب پوشی خدا که خدامونه و ستارالعیوب به کنار عیب پوشی امامامونو که مثلاً ما پیروشون هستیم ماجرای اون شیعه ی شرابخوارو یادم میره که وقتی به امام معصوم علیه السلام برخورد می کنه در حالیکه یه شیشه شراب خریده بوده و توی آستینش اونو پنهان کرده بوده امام ازش می پرسن چی داری؟ و اون شیعه میگه شیر دارم امام دستشونو جلو میارن و میگن یه کم از اون شیر برای من بریز و اون شیعه در کمال ناباوری می بینه که شرابی که توی شیشه بوده وقتی میریزه توی دست امام علیه السلام شیر میشه امام ازش می پرسن که امام تو کیه ؟ اون شیعه خجالت میکشه و میگه امام من اون کسیه که شرابو به شیر تبدیل می کنه.
 منظورم این یه تیکه ی داستانه که میخوام بگم امام به اون شیعه ی خطاکار می فرمایند کار خوب از جانب شما خیییلی خوبه و کار بد هم از جانب شما خیییلی بده منظورم اینه منی که به زبون میگم شیعه ام به زبون و با تیپ و قیافم میگم حزب اللهی ام و عاشق ولایت خیییلی باید بیشتر مراقب رفتارم باشم چون کار و حرف بد از جانب من شیعه ی مذهبی ولایتی خیلی خیلی بده چون تأثیرشم خیلی زیاده.
 من گاهی به گاهی یادم میره داستان اون یهودیو که توی کوچه یقه ی پیامبر صلّی الله علیه و آله رو گرفت و اصرار داشت که تو به من بدهکاری و هر چی پیامبر می فرمودند که من به شما بدهی ای ندارم اون شخص ایشونو رها نمی کرد یاران حضرت که دیدن وقت نمازه و حضرت دیر کردند میان دنبال حضرت و این صحنه رو می بینن میخوان به اون شخص حمله کنن که حضرت بهشون اشاره می کنن که بایستید خدا وکیلی اگه من این صحنه رو میدیدم به قصد خفه کردن اون طرف میرفتم جلو اما سعه ی صدر حضرت رسول صلّی الله علیه و آله و اینکه به اون شخص فرمودند من به شما بدهی ای ندارم اما حاضرم چیزیو که میگید بهتون بپردازم باعث میشه اون یهودی حضرتو رها کنه و مسلمون بشه دقت کنید مسلمون بشه اگه قرار بود اسلام دست من باشه معلوم نبود چه بلایی سرش می اومد.
ما بچه حزب اللهی ها که نه کلاً ما بچه شیعه ها طرفدار هر جناح و حزب و گروهی هم که باشیم امامامون مشترکند و ما باید سیره ی زندگی این عزیزانو به کار بگیریم اینکه اونا امام بودن و من نیستمم معنی نداره شاید نتونیم خود اون عزیزان بشیم ولی باید تمام تلاشمونو بکنیم.
 از معصومین علیه السلام که بگذریم و بیایم یه کم پایین تر رهبر عزیزمونو می بینیم که با اخلاق و رفتارشون کسایی عاشقشونن که ما به اصطلاح بچه ولایتی ها سر سو زنی فکر نمی کنیم اونا با اون تیپ و قیافه عاشق رهبر باشن.
نمیشه یه نفر بچه حزب اللهی باشه و سعه ی صدر نداشته باشه حزب اللهی باشه و انعطاف نداشته باشه حزب اللهی باشه و اجازه بده هر کسی بین اون و دیگران تفرقه ایجاد کنه چه برسه به اینکه خودش بخواد این تفرقه رو ایجاد کنه.
خواهرا و برادرای حزب اللهی خدا تو قرآن میگه وقتی با کافرا تأکید می کنم کافرا هم می جنگید یا کلاً مواجه میشید از حد و عدالت نگذریم اگر یکی دروغ میگه بهش بگی تو دروغ گفتی نگین تو دروغ گفتی، تهمت زدی، غیبت کردی کافر هستی و ... خلاصه عدالت یادمون نره حواسمون باشه کار ما وصل کردنه نه فصل کردن.

بگو یا علی تا بمونیم تا آخر یار سید علی یا علی مدد

[ دوشنبه 12 بهمن 1394 ] [ 00:37 ] [ محدثه ]
.: Weblog Themes By themzha :.

درباره وبلاگ


جهت دیدن شش گوشه دلم تاب ندارد
نگهم خواب ندارد
قلمم گوشه ی دفتر
غزل ناب ندارد
همه گویند به انگشت اشاره مگر این عاشق دیوانه دلسوخته ارباب ندارد ؟
تو کجایی ؟
شده ام باز هوایی
چه شود جمعه ی این هفته بیایی ؟
به جمالت… به جلالت… دل ما را بربایی…

آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
امکانات وب

كد موسیقی برای وبلاگ

ابزار متحرك زیباسازی وبلاگ

كد پرواز پرنده در وبلاگ