تبلیغات
پیچ های دنیا
پیچ های دنیا
بگو یا علی تا بمونیم تا آخر یار سید علی یا علی مدد 
نویسندگان
نظر سنجی
کدام دعا را بیشتر از همه دوست دارید؟لینک دوستان
به نام خدا به حول و قوه ی الله

سلام به کلبه ی کوچیک ما خوش اومدید


نهم دی روز بیداری و بصیرت ملت رو به همه ی هم میهنان عزیز و با غیرتمون تبریک میگیم

نهم دی روز تجدید میثاق با امام و رهبری عزیزمون بود

نهم دی هیچ وقت از ذهن ها پاک نمیشه و فراموش شدنی نیست

نهم دی روز دوباره متولد شدن ماست


نهم دی روز کوبیدن مشت ملت به دهان فتنه گران است فتنه گرانی که کشور را به لب پرتگاه کشاندند که حامیانشون همون حامیان داعشیان ملعون و وحشی هستند اگر نبود حرکت خود جوش ملت غیور کشور به پرتگاه سقوط می کرد ولی ملت ما به یک ترمز سنگین مانع این سقوط شدند.
در نه دی کسی دستور نداد که ملت به پا خیزید که کشورتان را از چنگتان در نیاورند کسی نگفت که با قلبهای شکسته به راهپیمایی کنید و فتنه گر را سر جایش بنشانید کسی نگفت بیایید از امام و رهبرتان دفاع کنید این قلب بیدار ملت ما این بصیرت مردم ما آنها را به اینجا کشاند که دیگر بس است هر چه تاختید مردمی که خونشان به جوش آمده بود و اشک از چشمانشان جاری بود همه یک حرف داشتند مرگ بر فتنه گر منافق مرگ بر خواص بی بصیرت.
اما فتنه گری که علناً فتنه میکرد منافق نبود یا اگر هم قبلش بود در نه دی معلوم شد همه فهمیدند که اینها فتنه گرانی منافق صفت بودند اما در همان سال که قلبها به درد آمده بود رهبر عزیز و روشنگر ما باز هم روشنگری کردند و به فهماندند که فتنه ی بعد زیر پرچم و لوای اسلام است این حرف معلوم می کند که فتنه گرانی بعد از این فتنه گری می کنند که نفاق را بهتر آموخته اند و همچنانکه زیر پرچم اسلام دم از اسلام و رهبر و انقلاب می زنند ولی در باطن مسیرشان با باطل یکیست.
وظایف ما بعد از روشنگری رهبر عزیز شناخت منافق است وقتی صفات منافق که در قرآن و در روایات به روشنی بیان شده را بشناسیم شناخت منافق آسانتر می شود.
دوره دوره ی بعدی شده است همه دم از رهبری می زنند چه آنها که واقعاً ولایت پذیرند چه آنها هرگز این اصل را نپذیرفته اند همه دم از اسلام می زنند چه آنها که ماهیت اسلام را به درستی تشخیص داده اند چه آنها که تا نوک بینی خود بیشتر نمی بینند و احکامش را به سلیقه ی خود تغییر می دهند و از اسلام جز نامی بهره نبرده اند.
دوره دوره ی آخرالزمان و دارای فتنه های فتنه انگیزان است وظایف هر چه می گذرد سخت تر و سنگین تر می شود اما فقط باید با بصیرت مثل نه دی رفتار کنیم و ولی فقیه رو تنها نگذاریم منتظر نباشیم تا ولی فقیه همه چیز را لقمه کرده و در دهان ما بگذارد بکوشیم که از اشاره های ایشان به نشانه برسیم و مانند نه دی که خود جوش فتنه را خاموش کردیم فتنه های بعد از آن را هم خود جوش خاموش کنیم تا باز هم دل امام زمان عجل الله تعالی فرجه الشریف و رهبر عزیزمون حفظه الله تعالی رو شاد کنیم واقعاً چه چیزی بهتر از این در این دنیا هست.

راستی بیاییم یادی کنیم از شهدای فتنه و برای شادی روحشون صلواتی بفرستیم

اللّهم صلّ علی محمد و آل محمد و عجل فرجهمبگو یا علی تا بمونیم تا آخر یار سید علی یا علی مدد[ پنجشنبه 9 دی 1395 ] [ 17:19 ] [ حدیثه ]
.: Weblog Themes By themzha :.

درباره وبلاگ


جهت دیدن شش گوشه دلم تاب ندارد
نگهم خواب ندارد
قلمم گوشه ی دفتر
غزل ناب ندارد
همه گویند به انگشت اشاره مگر این عاشق دیوانه دلسوخته ارباب ندارد ؟
تو کجایی ؟
شده ام باز هوایی
چه شود جمعه ی این هفته بیایی ؟
به جمالت… به جلالت… دل ما را بربایی…

آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
امکانات وب